PŘÍPRAVA NA CESTU ŽENY

Matky a dcery

Pro matky a dcery (8 - 13 let)

24. února 2018


Den, který můžete strávit se svojí dcerou, najít inspiraci k tomu, jak ji připravit na  cestu vědomé ženy.  Společně můžete prožít chvíle propojení, většího vzájemného pochopení, blízkosti, uzdravení vašeho vztahu...... budeme si povídat, tančit, tvořit, hrát si a mnoho dalších radostí.

  • Vztah matky a dcery je jeden z nejdůležitějších vztahů, který může pomoci uzdravit náš svět. Matka, která vede svoji dceru cestou vědomého probuzeného ženství, může své dceři pomoci k tomu, aby měla ráda sebe, své lo, ženský cyklus, viděla v něm dar života a prožívala své mateřství a partnerství s lehkostí a radostí a vyhnula se bolesti, kterou v této souvislosti mnoho žen prožívá.

Můžete své dceři už teď dát dar,
který pro ni bude požehnáním na její cestě ženy…

Proměna dívky v ženu se nestane v den její první menstruace, ale začíná již dávno před tím, v 7.-8. roku života a pokračuje ještě dlouho po tom. V tomto období zažívá dívka velmi náročné období. Začíná již slyšet volání dospělosti, volání tzv. vnějšího světa.  A většinou si není jistá, co to pro ni znamená. Hormony v jejím těle se začínají projevovat a ona sama stojí na břehu pomyslného moře, čekající na svou loď, která ji pomalu odveze do dospělosti, do ženství. Zda její plavba bude poklidná či bouřlivá záleží na tom, jak její loďka bude vybavená na všechny možné rozmary moře (společnosti, do které vstoupí).

  • Získáte jiný pohled na tzv. pubertu. Poskytneme Vám nástroje jak lehce proplout tímto opravdu náročným obdobím proměny dívky v ženu a také hlavně jak nepřetrhnout tenkou nit vztahu mezi dcerou a matkou i ženskou moudrostí.

Kdy: 

sobota 24. února 2018

Čas: 

10:00 - 18:00 ( 9:30 - prezentace účastníků)

Kde: 

Centrum-Majka, Hybešova 14, Brno (1. patro - zvonek: škola- centrum Majka)

Cena: 

1.600,-Kč (rezervace po uhrazení zálohy 1.000,- Kč)

Rezervace: 

Hana Uřídilová, , tel.:607 608 658

Těšíme se na vás i na vaše dcery

 Hanka a Vénera
   (více na: www.chramharmonie.cz)

Nahoru