ZDRAVÁ VÝŽIVA PRO ŽENY A DĚTI
PŘEDNÁŠKA MARGIT SLIMÁKOVÉ

PharmDr. Margit Slimáková je v současnosti nejvýraznější česká specialistka na výživu a zdravotní prevenci. Zpopularizovala u nás Zdravý talíř, který rychle nahrazuje zastaralou výživovou pyramidu. Proč je třeba jíst zdravě a jak to v pohodě zvládat i bez počítání kalorií? O tom nám přijde povykládat na náš Festival těhotenství a rodiny. Přednáška je zaměřená na kvalitu života, výživu a zdravotní prevenci zejména v oblasti výživy žen a dětí. 

Přednáška proběhne ve workshopovém stanu v rámci Festivalu těhotenství a rodiny 5.5.2019 v Brně na Riviéře. (více o celém festivalu naleznete ZDE). 

Vstupné na celý festival je ZDARMA. Je totiž z části financován z rozpočtu Jihomoravského kraje a rozpočtu Města Brna. Přednášky ve workshopovém stanu však tuto podporu nedostávají a proto musíme vstup na přednášku MARGIT SLIMÁKOVÉ alespoň symbolicky zpoplatnit. Děkujeme za pochopení. 

Vstupné v předporodeji: 80 Kč 
Vstupné na místě: 120 Kč

Děti, které budete mít na přednášce sebou mají vstup ZDARMA. Případně mohou využít bohatý program u hlavního pódia, kde mohou trávit čas s jiným příbuzným, zatím co Vy můžete nasávat cenné informace na přednášce. 

REZERVUJTE SI SVÉ MÍSTO V TABULCE NÍŽE CO NEJDŘÍVE. KAPACITA MÍST JE OMEZENÁ.

Těšíme se na setkání s vámi

celý organizační tým
Festivalu těhotenství a rodiny v Brně. 

Nahoru