Jak šetrně pečovat o zdraví celé rodiny
(od těhotenství po péči o dítě)

V dnešní době stále více lidí hledá přiměřenější cesty léčení, s přáním najít pro sebe nějakou jemnější a šetrnější léčivou metodu, jejíž možné vedlejší účinky nejsou nebezpečnější než léčené onemocnění.

Už jste někdy slyšeli o homeopatii a jiných způsobech šetrné péče o zdraví celé rodiny? Věříme, že ano. Ač již hledáte poučení jak v běžném životě šetrně používat metody přírodní léčby (homeopatie, fytoterapie, Bachova terapie....), které již znáte z dřívějška, anebo o těchto přístupech doposud nic nevíte a hledáte základní informace a změnu, jsme zde pro Vás s naším kurzem "Jak šetrně pečovat o zdraví celé rodiny"

O homeopatii:

Homeopatie se nabízí jako celostní, holistická léčba, která hledá a odstraňuje příčiny i následky nemocí. Nechce pouze odstraňovat symptomy ale najít i v tak těžkém životním úseku jako je nemoc nějaký smysl a vnitřně pomoci člověku zrát. Využívá samoléčivé síly organizmu a podporuje je. Má pak dlouhodobější a trvalejší účinek, o čemž se už mnoho z Vás přesvědčilo. Nabízí jiný pohled na svět a neztroskotává ani u takových nemocí, u nichž alopatická medicína přiznává, že jsou pro ni neléčitelné.
Jejím prostřednictvím možno eliminovat dědičné zátěže různých onemocnění, která se táhnou rodem, lze ji použít také jako prevenci závažných onemocnění v budoucnosti.
Je vhodná a bezpečná v každém věku, slučitelná i s jinými metodami či konvenční léčbou,

Podle údajů WHO je homeopatie druhou nejrozšířenější metodou léčby co do počtu pacientů, a to po tradiční indické a čínské medicíně. Klasická medicína evropského typu je až na třetím místě.
Klasická medicína (alopatie) neléčí člověka jako celek, ale léčí vždy poruchu konkrétního orgánu a to většinou odděleně od ostatních fyzických a psychických problémů pacienta.

Náplň kurzu:

V kurzu probereme následující témata:

  • principy přírodního šetrného léčení
  • co lze léčit homeopatií
  • jak přistupovat k podávání léků
  • homeopatická pomoc v těhotenství
  • homeopatie a její možnosti při porodu
  • homeopatie a kojení (praskliny bradavek, zánět prsu, posílení laktace...)
  • homeopatie v péči o dítě (opruzeniny, koliky, zácpa, rýma, bolesti uší, růst zoubků, pláč dítěte, teplota, strachy, kašel, úrazy dítěte, alergie.....)
  • využití homeopatie při očkování (příprave před očkováním, pomoc po něm...
  • diskuze a otázky

Cena kurzu:

Cena kurzu je 250,-/os
KURZ NELZE PLATIT KARTOU, POUZE V HOTOVOSTI.

Kurz vede Mgr. Renáta Makešová

Homeopatii a přírodní medicíně se věnuje přes 8 let.
Je registrovaná homeopatka České homeopatické asociace. Vystudovala Homeopatickou fakultu v Brně 2004-2008 s povinným studiem Medicínských znalostí, ukončeným zkouškou dle standardů pro výuku homeopatie v EU. Dále prošla tříletým postgraduálním studiem klasické homeopatie dle Massima Magialavoriho u MUDr. Rychlovského.
www.homeo-patie.cz

 

Nahoru